tel.602-445-027Facebook Google

Taniej niż konkurencja

cennik usług

Stawka godzinowa kształtuje się następująco:

  • Cena w mieście - godzina samochodu kosztuje 50 zł za godzinę netto, plus 25 zł netto za godzinę za każdego człowieka do załadunku.
  • Cena poza miastem wynosi 1,70zł/km netto, oczywiście w obie strony.

    Regularnie kontrolujemy ceny naszej konkurencji. Prezentując najwyższą jakość usług w Lublinie cenimy się średnio o 10% taniej niż pozostałe firmy działające na Lubelszczyźnie.

Wynajem tragarzy:

Koszt wynajmu pracownika to 25 zł netto / godzinę. Dojazd na terenie Lublina i Świdnika jest darmowy - koszt dalszego wyjazdu jest uzgadniany indywidualnie. Minimalny czas wynajmu to dwie godziny.

Kupno materiałów pakowych:

  • Kartony - 6 zł netto (7,38 zł brutto)
  • Rolka folii strecz - 30 zł netto.
  • Inne materiały pakowe do ustalenia z naszym przedstawicielem

W firmie Przeprowadzki WEA pracujemy zarówno według stawki godzinowej podanej poniżej, jak i według wcześniej dokonanej, niezmiennej wyceny, co stanowi przełom na rynku lubelskim. Wybrana opcja zależy od preferencji Klienta.

Wycena usługi zostaje dokonana na podstawie informacji zebranych przez konsultanta podczas wizyty w przeprowadzanym miejscu. Podczas tej wizyty konsultant może podpisać z Państwem umowę przeprowadzki, sfotografować przewożone mienie i zacząć z Państwem planować szczegóły całego projektu realokacji.

W szczególnych przypadkach, kiedy odległość uniemożliwia dokonanie osobistego szacowania, możemy skonstruować ofertę w oparciu o dokładne informacje przekazane przez naszego klienta. Podczas rozmowy nasi konsultanci zadają szereg istotnych pytań, które pozwalają odwzorować sytuację, którą zastaniemy na miejscu, a zatem pozwalają przedstawić ostateczną ofertę. Wycena możliwa jest również przez e-mail.

Oczywiście końcowa cena usługi transportowej uzależniona jest od wkładu pracy i ilości materiałów pakowych potrzebnych do jej wykonania. Przy szacowaniu pracochłonności bierzemy pod wagę wiele czynników, które mogą utrudniać bądź ułatwiać wykonanie powierzonego zadania, takich jak piętro w lokacji początkowej i końcowej, winda towarowa, wymiary klatki schodowej, ilość większych gabarytowo mebli itp..

Dlatego też każda przeprowadzka rozpatrywana jest indywidualnie, a każda oferta konstruowana w oparciu o charakterystyczne dla danego zadania uwarunkowania.

Negocjacja cen

Pamiętaj! Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a podane ceny mają tylko charakter poglądowy. Istnieje możliwość negocjacji cen.

W branży przeprowadzkowej działamy już 12 lat. Nasze doświadczenie sprawia, że podejmując się każdego typu usługi przeprowadzkowej dla biznesu, nie rzucamy słów na wiatr. Co więcej - zrobimy to bezpieczniej, taniej i w bardziej profesjonalny sposób niż nasza konkurencja.

Jeśli znajdziecie Państwo firmę, która zaoferowała Państwu korzystną usługę - skontaktujcie się z nami - na pewno przebijemy tą firmę naszą ofertą.

Cena przewozu pianina

Cena transportu pianin kształtuje się od następujących czynników:
- od piętra w miejscu załadunku i rozładunku.
- od usytuowania schodów na klatce schodowej.
- obecności windy.
- długości trasy przewozu pianina.
- wartości pianina i stosowanych specjalistycznych zabezpieczeń.
Cena w zależności od wyżej wymienionych warunków powinna zamknąć się w kwocie: 200-450 PLN.

Przeczytaj więcej - transport pianin.