tel.602-445-027Facebook Google

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, Lublin 2017

Pomóż dzieciom przetrwać zimę Lublin podziękowanie dla Wea Przeprowadzki

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta

brat albert

Firma Wea Przeprowadzki Lublin działa na lubelskim rynku od ponad 15 lat. Obecnie jest jednym z głównych dostawców usług z zakresu transportu i przeprowadzek w regionie. Bogaty zbiór referencji od zadowolonych klientów biznesowych i setki obsłużonych klientów prywatnych dowodzą kompetencji i zaangażowania Wea Przeprowadzki Lublin. Na każdym etapie realizowanych zleceń pracownicy, kierowcy i tragarze Wea wykazują pełny profesjonalizm - powierzone im zlecenia są wykonywane szybko i zawsze w sposób zadowalający.

Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności, firma Wea Przeprowadzki uczestniczy w licznych akcjach charytatywnych na zasadzie wolontariatu, a od 2009 roku podjęła się stałej współpracy z Towarzystwem Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Lubelskie w Lublinie.

"Poza regularną działalnością, nasza firma chętnie angażuje się w różnego rodzaju prace na rzecz potrzebujących oraz kulturalne akcje typu non-profit," mówi Piotr Woliński z firmy Wea. "Uważamy się za firmę odpowiedzialną i zaangażowaną społecznie i w miarę naszych możliwości staramy się pomagać w rozwiązywaniu problemów lokalnej społeczności - oczywiście bezpłatnie".

Więcej informacji na lubelskiej stronie towarzystwa:
http://www.bratalbert.lublin.pl/partnerzy-i-sponsorzy.html

 

Zawody wspinaczkowe BoulderFEST08

boulder fest

Sponsorowaliśmy zawody wspinaczkowe BoulderFEST08 Lublin 27-28 marca 2010. Co roku BoulderFest w Lublinie to wspaniałe widowisko wspinaczkowe w wykonaniu najlepszych. Jest nam bardzo miło dołączyć do grona wyśmienitych firm i jednostek samorządu wspierających międzynarodowe zawody sportowe w Lublinie.

Zawody BoulderFest organizowane są na ścianie AZS już od ośmiu lat. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród zawodników z całej Polski, co ma oczywisty wpływ na poziom tejże imprezy. Są już stałym punktem w polskim kalendarzu zawodów wspinaczkowych. Nazwa BoulderFest jest nierozłącznie kojarzona z lubelskim środowiskiem wspinaczkowym, a zawody należą do najbardziej wymagających imprez tego rodzaju, na które przyjeżdżają nie tylko wspinacze ze ścisłej czołówki wspinaczkowej Polski (ubiegły rok to ponad 260 startujących, co wśród zawodów wspinaczkowych nie należących do grupy Pucharu Polski było absolutnym rekordem), ale również mocna grupa zawodników z innych krajów.

"Firma Przeprowadzki Wea Lublin, oprócz swojej regularnej działalności, stara się uczestniczyć i pomagać w organizacji ciekawych imprez kulturalnych i sportowych w Lublinie," mówi Piotr Woliński z firmy Wea. "Góry zawsze przyciągały osoby nieprzeciętne, zawodnicy z Lublina reprezentują naprawdę wysoki poziom. Na terenie miasta jest już kilka obiektów wspinaczkowych, mamy nadzieję, że wspieranie przez nas takich imprez zachęci mieszkańców Lublina do tej ciekawej formy spędzania wolnego czasu. Kilku naszych doświadczonych tragarzy ćwiczy wspinaczkę amatorsko już od kilku lat!"

Praca charytatywna

Wea Przeprowadzki - działamy na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności firma Wea Przeprowadzki Lublin uczestniczy w licznych akcjach charytatywnych na zasadzie wolontariatu, pomaga w organizacji imprez kulturalnych i sponsoruje zawody sportowe.

Osoby i instytucje, które potrzebują naszej pomocy w realizacji swoich celów statutowych powinny kontaktować się z nami pod numerem telefonu 0-696-898-413.

Szlachetna paczka 2015

Szlachetna paczka 2013

Wsparcie relacji z 33. Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

Podziękowanie

Rozgłośnia Archidiecezji Lubelskiej Radio eR przekazuje specjalne podziękowania dla Pana Sławomira Wolińskiego właściciela firmy "Wea Przeprowadzki" za Wsparcie relacji z 33. Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę emitowanych na antenie Radia eR 87,9 FM - Lublin, 18.08.2011

radio er