tel.602-445-027Facebook Google

Szczegółowa oferta usług WEA

Przeprowadzki bibliotek i archiwów

biblioteka

Przygotowane przez nad kartony idealnie nadają się do pakowania dokumentów, segregatorów i teczek - dzięki oznaczaniu poszczególnych pudeł przeprowadzki zorganizowane przez firmę WEA przebiegają szybko i sprawnie - przewożony towar rozkładany jest na miejsce bez pomyłek i w "mgnieniu oka".

Wszyscy nasi pracownicy podpisują oświadczenie, w którym zobowiązują się do zachowania dyskrecji na temat przewożonych przez nas dokumentów i realizowanych projektów, a dzięki dodatkowej umowie możecie Państwo powierzyć nam dokumenty z ważnymi danymi osobowymi i informacjami dotyczącymi działalności firmy.

Na życzenie klienta załadowany samochód może zostać zaplombowany w obecności wydelegowanego pracownika Państwa firmy i odplombowany na docelowej lokacji - również w obecności Państwa przedstawiciela.

Sprawdź nasze referencje - np. przewoziliśmy 40.000 woluminów i map dla Jednostki Wojskowej 219 w Dęblinie.

Obsługa transportowa targów, wystaw i imprez

Pakujemy i przewozimy materiały wystawowe i przewozimy całe stoiska wystawowe na targi i wystawy. Aby ograniczyć ponoszone przez Państwa koszty będziemy pracować dokładnie według umówionego wcześniej grafika i planu i zapewnimy 100% punktualności.

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, aby złożyć Państwa stoiska wystawiennicze, i bezpiecznie spakować je po zakończeniu targów. Przeczytaj więcej o tej usłudze.

Przeprowadzki kierownictwa i szeregowych pracowników firm - cała Europa

Zajmiemy się kompleksową przeprowadzką Twoich nowych pracowników z innych części Polski a nawet Europy - dzięki naszej usłudze w innych językach - po angielsku i francusku, możemy obsługiwać Twoich klientów i kontrahentów z zagranicy.

Przewóz delikatnego sprzętu medycznego i farmaceutycznego

Transportujemy delikatny sprzęt medyczny, taki jak fotele dentystyczne, sprzęt diagnostyczny czy laboratoryjny.

Przewóz serwerów i sprzętu komputerowego

serwerownia

W ramach naszych usług świadczonych dla firm, często spotykamy się z koniecznością wsparcia działania zespołów IT w większych instytucjach. Właśnie dlatego, oprócz standardowej obsługi pakowania, zabezpieczania i przewozu sprzętu komputerowego, oferujemy również usługi:

  • Odłączenia kompletnych zestawów komputerowych (wraz z urządzeniami peryferyjnymi) z sieci LAN oraz elektrycznej,
  • Ponownej podłączenie sprzętu na nowym stanowisku pracy,
  • Rozprowadzenie okablowania w kanałach biurek.
  • Przewóz serwerów

Nasze doświadczenia w tym zakresie zdobywaliśmy realizując tego typu usługi dla wielu lubelskich przedsiębiorstw, w tym firm z branży IT.

Transport sejfów i kas pancernych

klucz

Transport sejfów i ciężkich kas pancernych to praca wymagająca dużej wiedzy i wielkiego zaangażowania – Wea Przeprowadzki Lublin są do Państwa dyspozycji. Do tej pory wykonywaliśmy usługi na zlecenia banków, urzędów pocztowych oraz różnych firm w Lublinie. Nasza oferta obejmuje nie tylko przewóz sejfu, ale jego profesjonalny demontaż i montaż. Wiedza i doświadczenie są gwarancją, iż Państwa sejfy, systemy czy też kasy pancerne dotrą na miejsce w stanie nienaruszonym. Ze względu na wiele parametrów branych pod uwagę w czasie transportu sejfu taka usługa jest zawsze wyceniana indywidualnie.

Transport antyków, rzeźb i dzieł sztuki

antyki

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz sprawnemu planowaniu każdej przeprowadzki często podejmujemy się współpracy z placówkami kulturalnymi, zarówno w celu przeprowadzenia całego teatru, jak i mniejszych przewozów rekwizytów teatralnych czy części sceny. Wiemy, jak zabezpieczać drogie stroje oraz kostiumy, rzeźby i obrazy. Przeczytaj więcej o transporcie dzieł sztuki.

Transport instrumentów muzycznych

fortepian

Od wielu lat firma Wea Przeprowadzki stanowi wybór numer jeden Klientów pragnących przewieść pianina, fortepiany, harfy i inne instrumenty muzyczne. Nasze doświadczenie potwierdzają referencje od lubelskich muzyków i Filharmonii Lubelskiej, gdzie do naszych obowiązków należało przewiezienie instrumentów o bardzo dużej wartości.

Dzięki szkoleniom i współpracy ze stroicielami pianin, nasi pracownicy przetransportują Twoje instrumenty z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Przeczytaj więcej o transporcie pianin w Lublinie.

Transport motocykli i quadów

Dzięki mocnym najazdom i doskonałym systemom zabezpieczającym, oraz dużemu doświadczeniu, bezpieczenie i szybko przewieziemy Twój motocykl. Ceny transportu ustalane są indywidualnie.