tel.602-445-027Facebook Google

Przeprowadzki międzynarodowe

londyn

Mamy bogate doświadczenia w przeprowadzkach zagranicznych - możemy zaoferować naszym Klientom pełen przekrój usług przeprowadzkowych. Jesteśmy w stanie spełnić większość stawianych przed nami wymagań, tak aby Klienci wybierających się poza granicę naszego kraju, lub wracających w rodzinne strony, byli szczerze zadowoleni z naszych usług.

Podczas wykonywania zleconej nam usługi staramy zająć się nawet najdrobniejszymi szczegółami. I to nie tylko tymi oczywistymi, takimi jak na przykład rezerwacja biletów promowych. Podczas przeprowadzki zagranicznej przygotowujemy dla klienta zestaw praktycznych rad zawierających między innymi ważne telefony czy zmiany w przepisach drogowych w porównaniu z przepisami polskimi, obowiązujące w kraju docelowym, do którego podróżujemy.

Firma Przeprowadzki Wea stanowi czołówkę lokalnych firm przeprowadzkowych i transportowych dzięki temu, że prezentuje światowe standardy - dlatego czujemy się jak w domu rozwożąc Wasze towary po całej Europie.

Taniej od innych firm przewozowych

berlin

Nasi kierowcy znają komunikatywnie co najmniej jeden język obcy, co praktycznie eliminuje problemy podczas zagranicznej przeprowadzki- nawet niespodziewane sytuacje mogą zostać rozwiązane szybko i sprawnie. Aby przeczytać naszą ofertę w języku angielskim naciśnij na link na dole strony.

Nasza umowa przeprowadzkowa przygotowana przez biuro usług prawnych Lex Perfecta w Lublinie chroni Państwa interesy, a stosowane przez nas rozwiązania logistyczne w połączeniu z nowoczesną nawigacją GPS i umiejętnościami naszych kierowców sprawiają, że Wasz dobytek dotrze na miejsce cało, w terminie i taniej niż u innych firm przewozowych, abyście jak najszybciej mogli cieszyć się z nowych możliwości po zakończonej podróży.

 

Przewozy Europa

mapa europy

Nasze ubezpieczenie dotyczy usług w całej Europie - chronimy Państwa interesy również poza granicami naszego kraju. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Wea Przeprowadzki w zakresie przewozów międzynarodowych i transportu towarów w całej Europie.