tel.602-445-027Facebook Google

Przeprowadzki dla firm

przeprowadzki firm

Przeprowadzki WEA oferuje najkorzystniejszą w województwie lubelskim ofertę przeprowadzek firm i biur. Podczas planowania przeprowadzki przedsiębiorstwa pamiętamy, że kluczowa jest nie tylko najbardziej konkurencyjna cena, bezpieczeństwo, dyskrecja i jakość usług - ale przede wszystkim krótki czas wykonania usług. Zamawiając przeprowadzkę w firmie Wea Przeprowadzki Lublin możecie być Państwo pewni, że Wasz czas nie będzie marnowany.

Według Państwa życzeń nasz przedstawiciel pomoże tak zaplanować proces logistyczny, aby działalność Państwa firmy nie była zakłócona. Jakakolwiek reorganizacja miejsca pracy będzie miała minimalny wpływ na działanie biura. Jeśli będzie tego wymagało zminimalizowanie skutków w funkcjonowaniu Państwa firmy nasi pracownicy będą pracowali 24 godziny na dobę lub zaoferują tzw. usługę weekendową, aby podstawowa działalność biura była przywrócona już w poniedziałek po realokacji.

Oferujemy:

 • fizyczną relokację całego wyposażenia biura
 • ustalenie terminów wykonywania projektu zgodnie z wymogami Klienta (możliwość pracy ciągłej w systemie 24 godzinnym)
 • sprzedaż materiałów pakowych i pomoc w pakowaniu mienia - wcześniejszy wynajem tragarzy i pracowników
 • przygotowanie materiałów szkoleniowych z zakresu przygotowania przeprowadzki i przeszkolenie pracowników Państwa firmy o szybkiej realizacji projektu.

Po więcej szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0-602-445-027.

Magazyny, archiwa, biblioteki...

archiwum

Realizujemy również nietypowe zlecenia, takie jak przewozy bibliotek, dzieł sztuki, antyków i rzeźb. Oferujemy usługi transportowe sklepom meblowym, obsługujemy targi, wystawy i imprezy - przeczytaj więcej o ofercie szczegółowej.

Przeprowadzki WEA zajmuje się przewozem instrumentów muzycznych, transportem pianin i fortepianów oraz specjalistycznego sprzętu medycznego i biurowego (fotele dentystyczne, plotery, urządzenia xero, specjalistyczne lodówki, itp.)

Duże zlecenia wymagają specjalnych rozwiązań. Nie sztuką jest zamówić ekipę "z ulicy", z którą jedyny dostępny kontakt to telefon komórkowy na kartę. Przeprowadzki dużych archiwów, całych bibliotek czy magazynów to zadanie dla profesjonalistów, po których nie trzeba poprawiać i którzy potrafią być dyskretni. Sprawdź nasze referencje i poznaj zadowolonych klientów.

 

Transport komputerów

W ramach naszych usług świadczonych dla firm, często spotykamy się z koniecznością wsparcia działania zespołów IT w większych instytucjach. Właśnie dlatego, oprócz standardowej obsługi pakowania, zabezpieczania i przewozu sprzętu komputerowego, oferujemy również usługi:

 • Odłączenia kompletnych zestawów komputerowych (wraz z urządzeniami peryferyjnymi) z sieci LAN oraz elektrycznej,
 • Ponownej podłączenie sprzętu na nowym stanowisku pracy,
 • Rozprowadzenie okablowania w kanałach biurek.
 • Nasze doświadczenia w tym zakresie zdobywaliśmy realizując tego typu usługi dla wielu lubelskich przedsiębiorstw, w tym firm z branży IT.

Dlaczego Wea

 • Wycena i planowanie

  Jednym z kluczowych aspektów wyboru oferty firmy przeprowadzkowej jest krótki czas realizacji usługi. Planowana przeprowadzka nie musi się wiązać z wymiernymi stratami dla firmy z powodu utraty korzyści finansowych wskutek długotrwałej, przeciągającej się przerwy w prowadzeniu działalności.

  Dlatego odpowiednio wcześniej, na życzenie Klienta, wycenimi usługę, pomożemy zaplanować proces logistyczny i dostarczymy materiały pakowe, takie jak kartony i folie - wszystko dla Państwa wygody!

 • Inwentaryzacja

  W czasie przenoszenia wyposażenia biura do nowej siedziby, dostęp do wszystkich mebli i sprzętów jest ułatwiony. Wykonanie inwentaryzacji w tym momencie możesz powierzyć pracownikom firmy Wea Przeprowadzki, a sposób inwentaryzacji i opis przedmiotów będzie ustalony w zależności od Państwa potrzeb.

 • Ubezpieczenie

  Firma Przeprowadzki Wea Lublin od początku swojej działalności postawiła na jakość i bezpieczeństwo. Towar nam powierzony jest ubezpieczony na kwotę 100.000 złotych, a nasza polisa jest zawsze do wglądu dla naszych Klientów.

 • Zabezpieczenie budynku

  Jeszcze przed rozpoczęciem realizacji usługi w budynku, przygotowujemy lokalizację do planowanych prac, często konstruując zabezpieczenia pod wymiar, np. wind i klatek schodowych. Biorąc pod uwagę koszt wykończenia nowego domu, mieszkania czy biura rozumiemy, że miejsce może być tak samo cenne jak ruchome przedmioty nam powierzone. Dlatego pamiętaj, że nasze ubezpieczenie pokrywa również miejsce prowadzonych przez nas prac.

 • Montaż mebli

  Zajmujemy się również montażem i demontowaniem skomplikowanych zestawów meblowych - stanowisk pracy w Państwa firmie, regałów, mebli biurowych. Poszczególne części odpowiednio numerujemy i zabezpieczamy tak, aby meble mogły być złożone odpowiednio później w nowej lokalizacji, a złożone meble rozłożymy według Państwa instrukcji.

 • Przewóz specjalistycznego sprzętu

  Transportujemy delikatny sprzęt medyczny, taki jak fotele dentystyczne, sprzęt diagnostyczny czy laboratoryjny.

 • Transport serwerów, sejfów, kas

  Do tej pory wykonywaliśmy usługi na zlecenia banków, urzędów pocztowych oraz różnych firm w Lublinie. Nasza oferta obejmuje nie tylko przewóz sejfu, ale jego profesjonalny demontaż i montaż.