tel.602-445-027Facebook Google

Bezpiecznie zapakujemy Twój towar

Plastikowe skrzynie transportowe

skrzynie transportowe

Do dyspozycji naszych Klientów przeznaczamy plastikowe i bardzo wytrzymałe skrzynie transportowe, o pojemności 55 litrów i wymiarach zewnętrznych 60x39x36. Skrzynie zamykane z możliwością nałożenia plomby. Przystosowane to sztaplowania kiedy pełne, puste wchodzą jedna w drugą, zajmując bardzo mało miejsca.

Cena wynajęcia skrzyni to 2 zł netto za jeden dzień wynajmu, lub 10 zł netto za pełny tydzień.

Standardowe kartony przeprowadzkowe

Nasi Klienci mogą zakupić kartony przeprowadzkowe o wymiarach 63x35x26 (dwa biurowe segregatory położone obok siebie dają podstawę tego kartonu) - w cenie 6 zł netto (7,38 zł brutto)

kartony

Materiały pakowe WEA

Dla klientów korzystających z usług Wea Przeprowadzki przygotowaliśmy ofertę materiałów pakowych - kartonów, folii i taśm.

Dysponujemy pełną gamą materiałów zabezpieczających. Zabezpieczymy nimi na czas transportu wszystkie możliwe przedmioty, które można spotkać zarówno w mieszkaniu jak i w biurze.

Oprócz opakowań kartonowych, których wymiary i grubość tektury zostały ustalone na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, dysponujemy pełnym zakresem folii ochronnych pozwalających na zabezpieczenie przedmiotów o nietypowych rozmiarach oraz minimalizację ewentualnego wpływu warunków atmosferycznych na powierzchnię przedmiotów.

Koniec z chowaniem dobytku w brudne pudła ze sklepu spożywczego - koszt zakupu naszych kartonów jest tak niski, że inne opcje są po prostu marnotrawstwem środków - czy stać Cię na marnowanie czasu na pralnie chemiczne i naprawy towaru uszkodzonego w kiepskich opakowaniach?

Sprzedajemy kartony, folie bąbelkowe, folie strecz, taśmy pakowne - szczegóły dostępne u naszego przedstawiciela - przywiezie on materiały pakowe w czasie podpisywania umowy przeprowadzkowej.

 

 

Pozostałe materiały pakowe

Rolka folii strecz - 35 zł netto

Folia bąbelkowa - 1m - 1,50zł netto.

Każdy samochód wyposażony jest dodatkowo w komplet koców ochronnych oraz specjalnych taśm do mocowania przedmiotów do burt meblowozu. Na Państwa życzenie zorganizujemy nietypowe materiały pakowe - kartony i skrzynie na wymiar lub ze specjalnym przeznaczeniem. Nasze materiały są o wiele tańsze niż te oferowane przez konkurencyjne firmy w Lublinie!