tel.602-445-027Facebook Google

Montaż i demontaż mebli

 

Jeśli kupili Państwo nowy zestaw mebli i chcecie zainstalować go w domu lub biurze - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Pracownicy WEA zajmą się dowiezieniem mebli na miejsce, a w przypadku, gdy zajmuje się tym sklep meblowy - jedynie fachowym złożeniem ich na docelowej pozycji.

Wszystkie nasze samochody zaopatrzone są w przynajmniej dwie wkrętarki oraz zestawy kluczy, dzięki czemu nasi pracownicy mogą pracować szybko i sprawnie, nie narażając nowo zakupionego towaru na uszkodzenie.

Na życzenie Klienta możemy wywieźć stare meble oraz urządzenia AGD i RTV po uprzednim ich odłączeniu (*). Sprzęt ten wywożony jest w odpowiednie miejsca składu, gdzie bezpiecznie dla środowiska można zostawić sprzęt elektroniczny. Oferujemy kompleksowe opróżnianie mieszkań, komórek oraz piwnic wraz z utylizacją mebli i sprzętów.

Zajmujemy się również demontowaniem skomplikowanych zestawów meblowych, takich jak regały, zestawy mebli kuchennych, zestawy wypoczynków czy szaf wnękowych. Poszczególne części odpowiednio numerujemy i zabezpieczamy tak, aby meble mogły być złożone odpowiednio później.

Wiele dużych sklepów na terenie Lublina oferuje dowóz gratis przy dużych zakupach na pewną, ustaloną odległość od sklepu (zwykle jest to 15 km). Niestety - dowożony towar często jest nie wnoszony ani instalowany na docelowym miejscu. Również opłaty za dowóz poza granicę 15 km są o wiele większe niż te, które firma Przeprowadzki Lublin WEA oferuje swoim klientom.

Oferujemy Państwu zorganizowane transporty ze sklepów IKEA i innych sklepów w Warszawie do Lublina lub w okolice.

Warto zadzwonić do naszego przedstawiciela i ustalić szczegóły - 0-602-445-027.

(*) ta usługa nie dotyczy podłączonych urządzeń sanitarnych, takich jak wanny lub muszle,
oraz urządzeń podłączonych do sieci gazowej.