tel.602-445-027Facebook Google

Nasza firma jest członkiem PSP od września 2012 r.

psp"Współczesna przeprowadzka, to w głównej mierze zadanie logistyczne. Dobrze zaplanowana i zorganizowana zapewnia wysoką jakość i terminowość. Lubelska firma WEA od lat specjalizująca się w przeprowadzkach zapewnia te standardy i cieszy się na regionalnym rynku wysoką renomą. Witamy ją w gronie naszego Stowarzyszenia jako kolejnego specjalistę od profesjonalnych usług –przeprowadzkowych. Mamy nadzieję, że przyznany firmie WEA Certyfikat Członkowski PSP będzie otwierał jej kolejne drzwi do rynku usług w Polsce. Życzę firmie wielu sukcesów w usługach przeprowadzkowych i rekomendujemy jej usługi wszystkim potencjalnym klientom."

Andrzej Poradzki
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego

Certyfikat Kompetencji

certyfikat psp

 

 

Polskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe

"Powołując Polskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe mieliśmy na względzie taki sposób zintegrowania i zorganizowania branży wokół naszej misji rynkowej, aby jej oferty w sposób świadomy i wiarygodny rekomendować klientom. Jest to pewna, pozytywna forma selekcji rynkowej pokazująca najlepszych i wiodących przedsiębiorstw działających w Polsce.
Wymogi stawiane Członkom Stowarzyszenia:

  • czas działalności (nie mniej niż rok i wykonanych co najmniej 100 przeprowadzek) – potwierdzające znajomość technik przeprowadzkowych,
  • posiadanie polis ubezpieczeniowych gwarantujących bezpieczeństwo usługi,
  • stała, profesjonalna kadra i brygady przeprowadzkowe-doświadczenie przemawiające za profesjonalizmem,
  • lista referencyjna – opinie klientów potwierdzające jakość usługi,
  • profesjonalizm – zespół wszystkich czynników związanych z serwisem usługowym, PR, marketing, promocja, logistyka oraz
  • przyjęcie „karty zasad etyki biznesowej” podstawowej deklaracji złożonej przez firmę stowarzyszoną umożliwiającej przystąpienie do Stowarzyszenia i otrzymania Certyfikatu Członkowskiego PSP.

Dotrzymanie tych warunków przez Członków Stowarzyszenia jest ich atutem, umożliwiającym Państwu dokonanie bezpiecznego wyboru firmy, spełniającej kryteria profesjonalizmu rynkowego a przede wszystkim zapewniające Państwu oczekiwany poziom satysfakcji z wykonanej usługi. Stowarzyszenie jest również dla Państwa instytucją odwoławczą, do której możecie składać reklamacje i opinie o firmie którą wybraliście. Stowarzyszenie będzie podejmowało starania aby klimat stosunków firma-klient, był zawsze pozytywny a wynikłe, ewentualne spory, rozwiązywane w sposób polubowny i obiektywny z uwzględnieniem racji obu stron."

Cytat pochodzi ze strony PSP:
http://przeprowadzki.org/