tel.602-445-027Facebook Google

Opinie, referencje i listy rekomendacyjne

Jednym z podstawowych instrumentów budowania pozycji marki firmy przeprowadzkowej jest obecnie Internet. Prawie każda firma przeprowadzkowa operująca na rynku polskim ma swoją własną stronę www. Niestety – samo posiadanie strony internetowej często nie idzie w parze z profesjonalizmem wykonywanych usług, a zapewnienia o „szybkim czasie realizacji i bezpieczeństwie przewożonego mienia” pozostają tylko pustymi hasłami na ekranie komputera.

Aby pomóc naszym przyszłym klientom w wyborze profesjonalnej firmy poprosiliśmy naszych dotychczasowych Klientów o listy referencyjne. Ich zeskanowane wersje umieszczamy na naszej stronie internetowej – w ten sposób nasi przyszli klienci będą mieli dostęp do szerokiej wiedzy i opinii osób i firm dotyczącej wykonywanych przez nas usług i będą mogli dokonać trafnego wyboru powierzając cały swój majątek firmie przeprowadzkowej.

Wiele firm transportowych, zwłaszcza tych operujących "w szarej strefie", podkreśla jakość swoich usług, nie dokumentując tego w żaden sposób. Czy wykazali się sprawnością i dyskrecją? Czy ich dotychczasowi klienci byli zadowoleni? Niewiadomo. Dlatego szukajmy referencji!

Oto niektóre listy referencyjne firmy Przeprowadzki Wea Lublin. Naciśnij na grafikę poniżej, żeby powiększyć list.