tel.602-445-027Facebook Google

Bezpieczny transport Twoich rzeczy

Usługi w Lublinie

Jesteśmy jedną z wiodących firm przeprowadzkowych na terenie Lublina i okolic, co możemy potwierdzić licznymi referencjami i opiniami naszych Klientów oraz członkostwem w prestiżowych stowarzyszeniach.

Oferta dla firm

15-letnie doświadczenie, fachowość, zaplecze techniczne i niskie ceny pozwalają nam wygrywać najbardziej prestiżowe przetargi w regionie - świadczymy usługi transportowe dla firm na najwyższym poziomie!

Przewozy krajowe

Przeprowadzasz się do Lublina, lub wyjeżdżasz do innego miasta? Zabierz wszystkie swoje rzeczy jednym przewozem, oszczędzając czas, pieniądze i mnóstwo stresu - dopniemy wszystko na ostatni guzik.

Międzynarodowo

Będziesz pracować w strukturach instytucji europejskich, chcesz zarobić w Anglii lub uczysz się na uniwersytecie we Francji? Zaufaj naszym bezpiecznym przewozom - dowieziemy Twoje rzeczy w całej Europie.

Usługa dla obcokrajowców

Dbając o komfort naszych zagranicznych klientów oferujemy usługę asysty językowej dla cudzoziemców - obsługując klientów obcojęzycznych, wysyłamy na przeprowadzkę kierowcę, który swobodnie rozmawia w obcym języku - po angielsku, francusku lub niemiecku.

Możemy również zapewnić obecność tłumacza z innych języków europejskich, dzięki naszej bliskiej współpracy ze szkołą języków obcych DUNN'S w Lublinie – www.indywidualnyangielski.pl.

W Lublinie usługa ta jest skierowana głównie dla pracowników międzynarodowychfirm wchodzących na lokalny rynek oraz dla licznych studentów zagranicznych studiujących w naszym mieście. "Zagranicznych studentów jest w Lublinie coraz więcej. Pomagają im różne programy wymiany. I mimo, że pobyt jest dla nich czymś zupełnie nowym, na pewno zdobędą tutaj pozytywne doświadczenia i miłe wspomnienia. Mamy nadzieję, że dzięki wysokiej jakości naszych wspólnych przeprowadzek dodamy od siebie odrobinę do jednych i drugich - zarówno do pozytywnych doświadczeń jak i miłych wspomnień," mówi Piotr Woliński z Wea Przeprowadzki Lublin.

Szczegóły usługi

Pakowanie mienia
Przewóz pianin
Montaż mebli
 • Oferujemy Państwu kompleksowe usługi relokacji mieszkań, domów i firm. Oprócz samego przewozu Państwu rzeczy, spakujemy i odpowiednio zabezpieczymy cały przewożony towar.

  Koniecznie przeczytaj:
  - porady przed przeprowadzką
  - kartony i materiały pakowe, folie i taśmy
  - wynajem tragarzy

   

 • Bez problemu przewozimy nawet bardzo ciężki meble, urządzenia, sejfy i instrumenty. Dzięki naszym przewozom dla Filharmonii Lubleksiej zdobylismy ogromne doświadczenie w transporcie pianin i fortepianów.

  Przeczytaj więcej o:
  - przewozach pianin
  - transporcie dzieł sztuki

 • W przypadku konieczności przewozu mebli montowanych "na stałe" w Panstwa domu lub firmie, nasi pracownicy zajmą się profesjonalnym rozłożeniem i fachowym montażem mebli w miejscu docelowym. Wystarczy wcześniej zaznaczyć naszemu przedstawicielowi konieczność takiej usługi! Przeczytaj więcej o montażu i demontażu mebli przez firmę Wea.