tel.602-445-027Facebook Google

Wynajem tragarza

 

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy i nie chcesz zawracać głowy sąsiadom i znajomym? Nie masz czasu zająć się szczegółami przy przenosinach do nowego mieszkania lub biura?

Wynajmij naszych pracowników - bez samochodu przeprowadzkowego

Koszt wynajmu pracownika to 20 zł netto / godzinę. Dojazd na terenie Lublina i Świdnika jest darmowy - koszt dalszego wyjazdu jest uzgadniany indywidualnie. Minimalny czas wynajmu to dwie godziny.

Dlaczego warto zainwestować w wynajem naszych pracowników w czasie przygotować do przeprowadzki?

  • Jesteśmy profesjonalistami - pracujemy szybko i sprawnie, pakując Twoje mienie bezpiecznie i fachowo.
  • Przy przeprowadzce biura nasi pracownicy są niezastąpieni przy przenoszeniu ciężkich rzeczy i żmudnego pakowania pełnych segregatorów.
  • Mamy stałą ekipę - nasi pracownicy, w większości studenci zaoczni, są u nas zatrudnieni legalnie, co niestety nie jest normą wśród firm działających w Lublinie i okolicach. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą, że są ubezpieczeni, a jasny system płac i ewentualnych podwyżek motywuje ich do wytężonej pracy każdego dnia. Oprócz doświadczenia, profesjonalizmu, dyskrecji i dobrych manier legitymują się oni również wysoką etyką pracy - w firmie Przeprowadzki Wea nie ma przerw na papieroska w czasie obchodzenia się z Twoim dobytkiem przy Twoich dzieciach!
  • Nasi pracownicy przechodzą szkolenia z BHP, a dzięki naszej współpracy z kwiaciarnią Łezka w Lublinie lub sklepem zoologicznym Arctus Zoo wiemy jak fachowo przewozić Twoje kwiaty i zwierzęta domowe. Mamy bliski kontakt z fachowcami odpowiedzialnymi za strojenie pianin i sprzedaż antyków, którzy przeszkolili naszych ludzi jak dowieźć Państwa mienie, nawet to nietypowe, bezpiecznie na miejsce.
  • Nasi pracownicy prezentują wzorową kulturę osobistą - ich sposób bycia nie przestraszy Twoich dzieci, co niestety nie jest normą wśród firm zatrudniających ludzi "z ulicy".
  • Na życzenie klienta podłączymy przywieziony sprzęt AGD, RTV i sprzęt komputerowy - pod warunkiem, że nie będzie to sprzeczne z warunkami gwarancji.
  • Nasi tragarze pracują w jednakowych, firmowych ubraniach roboczych - na pierwszy rzut oka widać, czy ktoś obcy nie kręci się po Twoim mieszkaniu lub biurze.
  • Na życzenie klienta nasi pracownicy przywiozą nasze materiały pakowe - kartony, folie itp., abyś nie musiał zajmować się takimi drobiazgami.