tel.602-445-027Facebook Google

Taxi bagażowe Lublin

Szybki transport

Jeśli mają Państwo do przewiezienia niewielką ilość mebli w krótkim czasie - wystarczy do nas zadzwonić. Nasi pracownicy nie tylko przewiozą dla Ciebie ciężkie i nieporęczne meble, ale wniosą je dla Ciebie na miejsce.

Ciężkie urządzenia

Przewozimy ciężkie ładunki jak sejfy czy sprzęt specjalistyczny - fotele dentystyczne, plotery, xera i inne. Nie jesteśmy gołosłowni - sprawdź opinie i listy rekomendacyjne od naszych zadowolonych Klientów.

Transport pianin

Zawsze pamietając o Kliencie, nasza firma stara się sprostać wygórowanym wymaganiom, życzeniom i wszystkim zleceniom – od przewozów pianin i sejfów, do kompleksowych przeprowadzek dużych biur i mieszkań.

Meble w Lublinie

Nie tylko przewozimy meble z wielu salonów meblowych, ale również montujemy meble w domu Klienta. Zadzwoń do naszego przedstawiciela, ustal szczegóły przewozu i zostaw wszystko fachowcom.

Nasi pracownicy

Mamy stałą ekipę - nasi pracownicy, legitymujący się doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą, są zatrudnieni legalnie. Dzięki temu nasi ludzie wiedzą, że są ubezpieczeni, a jasny system płac i ewentualnych podwyżek motywuje ich do wytężonej pracy każdego dnia. Niektórzy z nich mogą poszczycić się ponad 10-letnim stażem pracy w branży przeprowadzkowej!

Nasz przedstawiciel na życzenie przyjedzie do Państwa parę dni przed planowanymi przenosinami, podpisze umowę transportową aby chronić Państwa interesy, sfotografuje i odpowiednio skataloguje towar i dokona rzetelnej wyceny. Spełniamy najwyższe polskie standardy w branży, a w regionie województwa lubelskiego jesteśmy najprężniej działającą firmą przeprowadzkową. Zapraszamy!