tel.602-445-027Facebook Google

Ubezpieczenie Twojej przeprowadzki

Jedną z ważniejszych rzeczy, branych pod uwagę przez naszych Klientów, kiedy decydują się na nasze usługi jest bezpieczeństwo. Faktem jest, że wiele firm w województwie lubelskim działa w tzw. "szarej strefie", całkowicie nieprofesjonalnie, bez odpowiedniego zabezpieczenia, zaniżając standardy, niszcząc wiarygodność i prestiż rynkowy naszej branży.

Firma Przeprowadzki Wea Lublin od początku swojej działalności postawiła na jakość i bezpieczeństwo. Towar nam powierzony jest ubezpieczony na kwotę 100.000 złotych, a nasza polisa jest zawsze do wglądu dla naszych Klientów.

Naszym ubezpieczycielem jest firma Interrisk.
Nasza obecna polisa na sumę gwarancyjną 100000 złotych.

Umowa transportowa

Na życzenie naszych Klientów podpisujemy umowę transportową, aby chronić Państwa interesy i podkreślić nasze zaangażowanie w powierzane nam projekty. Nasza umowa transportowa przygotowana została przez Biuro Usług Prawnych Lex Perfecta w Lublinie - nie jest to jedynie paropunktowy dokument ściągnięty z Internetu, jakim często legitymują się inne firmy.

Umowa zawiera między innymi wypunktowany zakres czynności zleceniobiorcy w związku z realizacją usługi, ewentualne kary umowne za niewykonanie przez nas usługi, nawet jeśli doszło do tego nie z naszej winy, jasno określone ceny i stawki - nie mamy żadnych ukrytych opłat, a końcowa cena nigdy nie okaże się wyższa od tej proponowanej na początku.

Umowa przeprowadzki to ważne kryterium, którym powinni się Państwo kierować wybierając firmę przeprowadzkową, której macie powierzyć swój dobytek lub mienie Państwa firmy.

 

Gwarancja od Przeprowadzki Wea

ubezpieczenie przeprowadzkowe