tel.602-445-027Facebook Google

Wybierz Wea Przeprowadzki Lublin

wybierz Przeprowadzki Wea

W firmie Przeprowadzki Wea Lublin rozumiemy, że każda przeprowadzka mieszkania czy firmy, nawet najmniejsza, wiąże się z dużym stresem. Zawsze podchodzimy poważnie do wszystkich projektów logistycznych, w jakich bierzemy udział.

  • Spełniamy najwyższe polskie standardy w branży, a w regionie województwa lubelskiego jesteśmy najprężniej działającą firmą przeprowadzkową. Zobacz nasze referencje!
  • Posiadamy ważne ubezpieczenie powierzonego nam towaru na kwotę 100.000 Euro.
  • Nasz przedstawiciel na życzenie przyjedzie do Państwa parę dni przed planowanymi przenosinami, podpisze umowę transportową aby chronić Państwa interesy, sfotografuje i odpowiednio skataloguje towar i dokona rzetelnej wyceny. Nasza umowa transportowa przygotowana została przez Biuro Usług Prawnych Lex Perfecta.
  • Na życzenie klientów międzynarodowych podczas prowadzonej przez nas przeprowadzki obecny będzie tłumacz.
  • Mamy stałą ekipę - nasi pracownicy, w większości studenci zaoczni, są u nas zatrudnieni legalnie, co niestety nie jest normą wśród firm działających w Lublinie i okolicach. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą, że są ubezpieczeni, a jasny system płac i ewentualnych podwyżek motywuje ich do wytężonej pracy każdego dnia. Niektórzy z nich mogą poszczycić się ponad 10-letnim stażem pracy w branży przeprowadzkowej! Oprócz doświadczenia, profesjonalizmu, dyskrecji i dobrych manier legitymują się oni również wysoką etyką pracy - w firmie Przeprowadzki Wea nie ma przerw na papieroska w czasie obchodzenia się z Twoim dobytkiem przy Twoich dzieciach!
  • Postępujemy wedle życzeń klienta - jeśli oczekuje pomocy w pakowaniu nasi pracownicy przyjadą wcześniej, aby fachowo zapakować i skatalogować przewożone mienie.
  • Nasi pracownicy przechodzą szkolenia z BHP, a dzięki naszej współpracy z kwiaciarnią Łezka w Lublinie lub sklepem zoologicznym Arctus Zoo wiemy jak fachowo przewozić Twoje kwiaty i zwierzęta domowe. Mamy bliski kontakt z fachowcami odpowiedzialnymi za strojenie pianin i sprzedaż antyków, którzy przeszkolili naszych ludzi jak dowieźć Państwa mienie, nawet to nietypowe, bezpiecznie na miejsce.
  • Oferujemy nie tylko montaż i demontaż mebli - każdy mebel jest z osobna zabezpieczany kartonami, kocami transportowymi, taśmą strecz. Po dowiezieniu Twoich mebli na miejsce na Twoje życzenie meble zostaną nawoskowane i podklejone świeżym filcem - a to wszystko całkiem gratis!

O naszej branży

Przedstawiamy Państwu naszą opinię opublikowaną na portalu Polskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego, opublikowaną kilka lat temu:

Branża przeprowadzkowa kieruje się bardzo specyficznymi prawami.

Z jednej strony jest to część rynku, którą bardzo łatwo "popsuć". Popsuć nieuczciwą konkurencją, zaniżaniem cen przez małe rodzinne "firmy". Popsuć zalewem odbijanych na xero ogłoszeń "transport tanio". Jest to o tyle łatwe, że przy powierzchownym spojrzeniu ewentualny Klient może dojść do wniosku, że jest to branża stosunkowo prosta. Idąc za takim myśleniem – cóż może być skomplikowanego w przewiezieniu kilku mebli i pudełek? Wydaje się, że opcja tańsza jest w tym przypadku opcją równie korzystną jak opcja bardziej profesjonalna.

Z drugiej strony – jest to branża w której zawsze na dłuższą metę wygrywa najlepsza jakość usług, a ta zawsze łączy się z odrobinę wyższą ceną.

Firma Wea Przeprowadzki znajduje się w czołówce firm przeprowadzkowych w województwie lubelskim, gdzie kryzys i jedna z wyższych stóp bezrobocia daje się odczuć wśród lokalnej społeczności. Lublin i okolice są bardzo specyficznym rynkiem dla branży przeprowadzkowej, gdzie – zwłaszcza w dobie kryzysu – Klienci szukają oszczędności za wszelką cenę, również wybierając najtańsze rozwiązania transportowe – nawet te ewidentnie poniżej granicy opłacalności działania legalnej firmy przeprowadzkowej. Z moich doświadczeń wynika, że są to zwykle tylko pozorne oszczędności.

Obserwuję jednak, że coraz więcej osób zaczyna rozumieć, że bardzo często opcja najtańsza jest gorsza od opcji – po prostu – taniej, ponieważ drobna rozbieżność w cenie może nieść za sobą ogromną różnicę w jakości. Zwłaszcza większe firmy po prostu nie mogą pozwolić sobie na wybór tanich, małych firm, których jakość usług nie jest potwierdzona żadnymi referencjami. Wydaje mi się, że przed branżą przeprowadzkową na mniejszych rynkach, na przykład rynku lubelskim, stoją dwa zasadnicze zadania.

Po pierwsze należy budować świadomość wśród klientów firm przeprowadzkowych, że tylko wygórowane standardy oczekiwanych usług mogą przynieść prawdziwe oszczędności na każdym etapie usługi przeprowadzki oraz po podliczeniu wszystkich kosztów po jej zakończeniu.

Po drugie należy dążyć do motywowania samych firm przeprowadzkowych, aby starały się sprostać tym wysokim standardom. Tylko w ten sposób usługi przeprowadzkowe będą prestiżową i przynoszącą satysfakcję branżą. Genialny hokeista Wayne Gretzky mówił "jadę zawsze tam, gdzie krążek będzie za chwilę, a nie tam, gdzie już był". Wierzę, że strategią rozwoju, również na mniejszych rynkach, jest właśnie przyszłościowe budowanie marki firm przeprowadzkowych w oparciu o fundament jakości usług. Między innymi dlatego staramy się o przyjęcie do elitarnego grona firm przeprowadzkowych zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Przeprowadzkowym.

Bezpieczeństwo Twoich rzeczy

Mimo naszych starań nie możemy zagwarantować, że wybiorą Państwo naszą firmę. Zależy nam jednak, aby Państwa towar dojechał na miejsce cały i we wskazanym terminie. Dlatego prosimy, aby nie korzystali Państwo z tanich okazji powierzając swoje mienie osobom trzecim. W województwach wschodniej Polski istnieje wiele osób świadczących usługi transportowe "na dziko", które oferują jakość usług niską, często bez ubezpieczenia towaru i bez wymaganego doświadczenia. Znane są nam przypadki "znikającego towaru", kiedy po załadowaniu całego samochodu, ekipa znikała, a telefon komórkowy na kartę, którym się legitymowała - nie odpowiadał.

Ceny usługi proponowane przez Przeprowadzki Wea to minimum jakie może żądać legalnie działająca, profesjonalna firma - jeśli ktoś proponuje Państwu cenę rażąco niższą niż nasza powinno to uczulić Państwa na ewentualnych oszustów. Jeśli z jakiś względów nie chcą skorzystać Państwo z naszych usług, polecimy Państwu jedną z konkurencyjnych, działających legalnie firm, które świadczą usługi na dostatecznym poziomie.

Przeprowadzasz się tylko kilka razy w życiu - swój dobytek gromadzisz dłużej. Zastanów się, czy stać Cię na oszczędności powierzając swój majątek osobom "z anonsów".