tel.602-445-027Facebook Google

Wycena i planowanie

 

Jednym z kluczowych aspektów wyboru oferty firmy przeprowadzkowej jest krótki czas realizacji usługi. Planowana przeprowadzka nie musi się wiązać z wymiernymi stratami dla firmy z powodu utraty korzyści finansowych wskutek długotrwałej, przeciągającej się przerwy w prowadzeniu działalności.

Zaplanujemy Twoją przeprowadzkę

Według Państwa życzeń nasz przedstawiciel pomoże tak zaplanować proces logistyczny, aby działalność Państwa firmy nie była zakłócona. Jakakolwiek reorganizacja miejsca pracy będzie miała minimalny wpływ na działanie biura. Jeśli będzie tego wymagało zrealizowanie zamówienia nasi pracownicy będą pracowali w systemie ciągłym 24 godziny na dobę lub zaoferują tzw. usługę weekendową, aby podstawowa działalność biura była przywrócona już w poniedziałek po realokacji.

Nasz przedstawiciel również wstępnie wyceni Państwa przeprowadzkę, dając pewność, że usługa nie będzie sztucznie przeciągana przez wykonawcę, żeby tylko podbić końcową cenę w opłatach "od godziny".

Dostarczymy materiały pakowe

Jesteśmy w stanie dostarczyć materiały pakowe przed przeprowadzką, a nasi przeszkoleni tragarze pomogą zapakować Państwa sprzęt i dokumenty, odpowiednio zaznaczyć przewożony towar - wszystko według ustalonego wcześniej grafiku i planu relokacji - gwarantujemy stuprocentową punktualność.

Po więcej szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0-602-445-027.